O nas

Hurtownia i-Want! - mamy wszystko, czego chcesz!

Dawniej Hurt DexXer – od teraz Hurtownia i-Want! 

Witamy na naszej nowej platformie zakupów hurtowych i-Want! Oferujemy szeroki wachlarz produktów z różnych kategorii takich jak elektronika, ADG, RTV, zabawki, akcesoria dla niemowląt, akcesoria motoryzacyjne i wiele innych. Przyświeca nam jeden cel – satysfakcja klienta, na nią zaś składają się jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjna cena. Dokładamy wszelkich starań, aby kontakt z naszą firmą przebiegał sprawnie zarówno w trakcie zakupów jak i po nich.

Hurtownia i-Want! (dawniej hurt.dexxer.pl) jest własnością firmy LOGIT Grzegorz Wojciechowski. Działamy na polskim rynku od ponad 5 lat. Zajmujemy się importem oraz sprzedażą produktów z kategorii kamery, smartwatche, zegarki, masażery, urządzenia do pielęgnacji oraz wielu innych. Jako bezpośredni importer oferujemy najniższe ceny. Dbamy przy tym o jakość oferowanych produktów i satysfakcję kupujących.

Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców dokonujących zakupów hurtowych. Realizujemy również indywidualne zamówienia – możemy importować produkt na życzenie klienta. W naszym asortymencie posiadamy zarówno produkty naszych marek – Renew Force, DexXer, Pro Tone, Cameleon czy BlueQ – jak i innych znanych i lubianych marek takich jak Benyar, SKMEI, SMAEL, Inskam, PULUZ, Naviforce i wielu innych. 

 

Wybierz walutę
PLN Polish złoty
EUR Euro